Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sound is good
Màu sắc: Đường Đen-Đen
Kích thước: Có Mic
Price: 122.000₫
| Material | ABS |
| Model | KZ Dawn |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | Others |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Black-silver Line |
| Function | Phone Calls |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25052622796200286 |
Author: c***8
Date:
Review: Sound is good
Màu sắc: Đường Đen-Đen
Kích thước: Có Mic
Author: s***n
Date:
Review: Welcome to Gboard clipboard, any text you copy will be saved here.
Màu sắc: Đường Đen-Đen
Kích thước: Có Mic
Author: T***e
Date:
Review: Same as in the picture
Màu sắc: Dòng Đen-Bạc
Kích thước: Có Mic
Author: c***1
Date:
Review: Great headphones great sound and great quality well worth it
Màu sắc: Đường Đen-Đen
Kích thước: Không có Mic
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm